e-mail:
Telefon:
Kom:
biuro@ittraining.pl
(+48) 32 73 30 958
(+48) 53 33 15 222
Centrum egzaminacyjne dostarcza certyfikowanych egzaminów: ISTQB, REQB, IBAQB, IBUQ. W naszej katowickiej lokalizacji egzaminy można zdawać praktycznie w dowolnym terminie*. Dysponujemy również mobilnym centrum egzaminacyjnym, dzięki czemu organizujemy terminy otwarte i zamknięte w siedzibie klienta oraz na terenie całego kraju i poza jego granicami. Przeprowadzamy egzaminy elektroniczne (z możliwością sprawdzenia rezultatu po zakończeniu egzaminu), oraz tradycyjne papierowe.

Dajemy Państwu możliwość pisania egzaminów próbnych w trakcie trwania każdego szkolenia, jednocześnie egzaminy próbne dostępne są również dla osób nie biorących udziału w szkoleniach.

Dysponujemy własną platformą do egzaminów próbnych, umożliwiającą zweryfikowanie kompetencji w zakresie dowolnego tematu. Pierwsze egzaminy dotyczą testowania oprogramowania i ścieżki certyfikacyjnej ISTQB po polsku (poziom podstawowy) i po angielsku (Foundation Level). To doskonałe narzędzie pomocne między innymi w ustaleniu poziomu wiedzy kandydata w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, do przeprowadzenia testu kompetencji pracowników, oraz dla testerów, którzy planują lepsze przygotowanie do egzaminu ISTQB. To wszystko za cenę o wiele niższą od egzaminów certyfikowanych.

Jesteśmy akredytowanym centrum egzaminacyjnym gasq.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem http://egzaminy.21cn.pl oraz http://testcompetence.com/

Jeżeli nie znaleźli Państwo oferty na szukany przez siebie egzamin prosimy o kontakt. Z przyjemnością postaramy się rozszerzyć nasze portfolio lub pomóc Państwu w poszukiwaniach.

*po wcześniejszym umówieniu się. Centrum czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Chcesz wiedzieć co nowego na ITtraining?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Zapisz się
Chcesz być na biężąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter. Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.