E-mail:
Telefon:
Kom:
biuro@ittraining.pl
(+48) 32 733 09 58
(+48) 533 315 222
Wytworzyć system

Aby wytworzony system posiadał jakość, której oczekują klienci i sami wytwórcy oprogramowania, należy uwzględnić wiele czynników: od skutecznego zarządzania, dobrej implementacji, aż po odpowiednie przetestowanie produktu.

Przy wytwarzaniu systemu największy nacisk kładziony jest na jego poprawną implementację. Odpowiednie przygotowanie się do tego procesu jest kluczowe i wymaga przede wszystkim posiadania lub zdobycia aktualnej wiedzy, która jest potrzebna na każdym etapie wytwarzania systemu.

Oferujemy wsparcie dla firm, których priorytetem jest wytwarzanie wysokiej jakości oprogramowania. Proponujemy uczestnictwo w kursach, które pomogą zdobyć odpowiednią wiedzę z zakresu wytwarzania systemów informatycznych, niezbędną do podnoszenia jakości wytwarzanego produktu. Proponowane szkolenia umożliwiają uzyskanie rozpoznawalnych certyfikatów, zawierają dużą dawkę wiedzy merytorycznej oraz umiejętności praktyczne, niezbędne w procesie podnoszenia kwalifikacji. Dla programistów często ważniejsze są umiejętności praktyczne i doświadczenie ponad dyplom. Dla pracodawcy dobry pracownik to taki, który przede wszystkim potrafi w praktyce wykonywać powierzone mu zadania. Proponujemy Państwu szereg szkoleń praktycznych, które rozszerzą umiejętności każdego dewelopera. Nasze szkolenia dostarczają wiedzę i praktykę, które zwiększają kompetencje, wpływając na pozytywny wizerunek firm i osób w nich zatrudnionych.

Proponujemy Państwu szkolenia przygotowujące do certyfikacji UML OCUP-F.
Jeżeli nie znaleźli Państwo oferty na szukane przez siebie szkolenie/egzamin prosimy o kontakt. Z przyjemnością postaramy się rozszerzyć nasze portfolio lub pomóc Państwu w poszukiwaniach.

data
2019-12-12
czas trwania
2 dni
miejsce
Warszawa
cena
2500,00 PLN

Chcesz wiedzieć co nowego na ITtraining?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Chcesz być na biężąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter.
Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.