E-mail:
Telefon:
Kom:
biuro@ittraining.pl
(+48) 32 733 09 58
(+48) 533 315 222

Dzięki naszej współpracy z oddziałem ISACA Katowice Chapter zapraszamy Państwa na akredytowane i najlepsze szkolenia ISACA!

Certyfikat CISM jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych specjalistycznych certyfikatów w obszarze bezpieczeństwa informacji. Stanowi niezbity dowód posiadanej wiedzy i umiejętności. Uzupełnia CISA o obszary zarządzania bezpieczeństwem informacji, w szczególności zarządzanie ładem bezpieczeństwa informacji, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie programem bezpieczeństwa, zarządzenie bezpieczeństwem informacji, zarządzanie incydentami.

Certyfikat ten gwarantuje pracodawcy kompetentnego pracownika, oraz według wielu analiz, znacząco wpływa na wysokość otrzymywanego wynagrodzenia.


Egzamin jest przeprowadzany przez ISACA dwa razy w roku: w czerwcu oraz w grudniu. Zdany egzamin oraz potwierdzenie doświadczenia w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji pozwala na uzyskanie certyfikatu, który jest uznany na świecie jako potwierdzenie kwalifikacji oraz stosowania najlepszych praktyk.

W Polsce jest wymieniony w Ustawie o finansach publicznych jako uprawnienie do audytu bezpieczeństwa w jednostkach podlegających przepisom ustawy.

Cena szkolenia: 1700 zł netto (+23% VAT) za osobę (dla grupy 8-osobowej)

Czas trwania: 2 dni

Język: Szkolenie przeprowadzane jest w języku polskim. Materiały szkoleniowe dostępne są w języku angielskim.

Tematyka:

  • 1. Information Security Governance
  • 2. Information Risk Management and Compliance
  • 3. Information Security Program Development and Management
  • 4. Incident Management and Response

Dla kogo: szkolenie przeznaczone dla osób odpowiedzialnych za wszelkie aspekty bezpieczeństwa w organizacji, osób odpowiedzialnych za zarządzanie ryzykiem, osób pełniących funkcje Pełnomocników Ochrony Informacji Niejawnych, osób będących Koordynatorami Bezpieczeństwa w Pionach, osób zainteresowanych maksymalizacją efektu synergii w zarządzaniu

W cenie kursu zapewniamy: kompetentnego trenera, komplet materiałów szkoleniowych, próbny egzamin, wsparcie poszkoleniowe, oraz kompleksową organizację szkolenia: miłą i profesjonalną obsługę, salę szkoleniową, przerwę obiadową i przerwy kawowe.

Staramy się zwiększyć Państwa szanse na zdobycie certyfikatu! Podczas każdego szkolenia uczestnicy wykonują ćwiczenia z zakresu materiału oraz rozwiązują próbne zestawy pytań na egzamin certyfikacyjny.

Ceny szkoleń zamkniętych podlegają indywidualnym ustaleniom.

Materiały egzaminacyjne:

Tematyka:

  • 1. Information Security Governance
  • 2. Information Risk Management and Compliance
  • 3. Information Security Program Development and Management
  • 4. Incident Management and Response

Forma egzaminu: egzamin pisemny

Ilość pytań: 200

Dostępne języki: angielski

Czas trwania: 4h

Egzamin dostępny za pośrednictwem isaca.org

Jeżeli są Państwo zainteresowani danym szkoleniem lub egzaminem prosimy o kontakt »

Chcesz wiedzieć co nowego na ITtraining?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Chcesz być na biężąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter.
Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.