E-mail:
Telefon:
Kom:
biuro@ittraining.pl
(+48) 32 733 09 58
(+48) 533 315 222
Poprowadzić projekt/Zarządzić IT

Skuteczne prowadzenie projektu informatycznego to składowa wielu czynników- efektywnego przygotowania, zarządzania, aż po skuteczne wdrażanie samego projektu. To czynniki kluczowe dla powodzenia każdego przedsięwzięcia, nie dziwi zatem wzrost znaczenia i rozwój różnego rodzaju metodologii prowadzenia projektów informatycznych.


Zarządzanie IT to temat tak obszerny, że stanowi już odrębną gałąź nauki o zarządzaniu. Skuteczne zarządzanie to składowa wielu czynników: uwzględnia budowę strategii wykorzystania informatyki, wynikającą z misji firmy oraz celów biznesowych, musi dostarczać wartości, które można realizować poprzez zarządzanie inwestycjami w IT i kontrolę kosztów operacyjnych oraz zarządzanie ryzykiem informatycznym, wprowadza przejrzysty i efektywny podział odpowiedzialności i stylów podejmowania decyzji w obszarach funkcjonowania IT, powinno uwzględniać budowę architektury IT w oparciu o zestawy dobrych praktyk i optymalną strukturę organizacyjną działu IT oraz pozostawać w zgodności z obowiązującymi regulacjami.


Metody prowadzenia i zarządzania projektów zmieniają się wraz z rozwojem technologii. Kto nie może sobie pozwolić na to, by zostać w tyle za konkurencją musi dbać o to, by pracować zgodnie z najlepszymi standardami i praktykami, oraz stale wspierać rozwój kadry zarządzającej. To inwestycje, które zawsze się opłacają.


Proponujemy Państwu akredytowane szkolenia ISACA- CISA, CISM,CGEIT, CRISC, oraz szkolenia z zarządzania zgodnie z metodyką COBIT.


Te prestiżowe międzynarodowe certyfikaty są niezbędnym wymogiem wielu projektów i z pewnością wpłyną pozytywnie na wizerunek każdej firmy.

Chcesz wiedzieć co nowego na ITtraining?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Chcesz być na biężąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter.
Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.