E-mail:
Telefon:
Kom:
biuro@ittraining.pl
(+48) 32 733 09 58
(+48) 533 315 222

ITtraining to profesjonalne szkolenia i konsultacje informatyczne.

Jesteśmy firmą, która oferuje pełne wsparcie dla procesów wytwarzania oprogramowania. Proponujemy Państwu holistyczne podejście do prowadzenia projektów IT. Skupiając specjalistów różnych dziedzin informatyki możemy traktować projekty całościowo, wspierając wiedzą i merytoryką wszystkich pracowników zaangażowanych w projekty.


Szkolimy z zakresu analizy biznesowej, definiowania i zarządzania wymaganiami, certyfikujemy programistów (z technologii takich jak Java, Microsoft i Oracle), a testerów oprogramowania według popularnych ścieżek ISTQB i IBUQ. Szkolimy z zarządzania projektami według PMI, Agile (Scrum). Zapewniamy dostęp do akredytowanych szkoleń i egzaminów ISACA- CISA, CISM, CGEIT, CRISC oraz egzaminów IBITGQ.

Dysponujemy pełną ofertą szkoleń certyfikowanych z zakresu IT. Nasze kursy pozwalają zdobywać nie tylko wiedzę, ale i uznane międzynarodowe certyfikaty. Wszystko, czego do tej pory nie można było znaleźć teraz dostępne jest w jednym miejscu.

Nasza firma jest akredytowanym dostawcą szkoleń ISTQB, a nasi trenerzy są akredytowani do ich prowadzenia. Mamy dostęp do informacji o wszelkich zmianach dotyczących kursów, do najnowszych sylabusów szkoleniowych, a także możliwość pracy nad ich rozwojem. Dzięki temu mają Państwo gwarancję uczestnictwa w najlepszych szkoleniach.

Wybierając nas na dostawcę szkoleń mają Państwo pewność, że wszyscy pracownicy zaangażowani w Państwa projekty będą mieli odpowiednie kwalifikacje potwierdzone znanymi certyfikatami. Udostępniamy Państwu nasze centra egzaminacyjne, czynne każdego dnia, organizujemy terminy otwarte egzaminów w całej Polsce, oraz dojeżdżamy z egzaminami do firm. Przeprowadzamy egzaminy elektroniczne oraz tzw. paper-based. Sprawdzeni eksperci zadbają o to, by kompleksowo wspierać Państwa projekty, doradzą i zatroszczą się o jednoczesne podnoszenie jakości całości procesu wytwarzania oprogramowania. Wszystko po to, aby dopasować się do Państwa stylu pracy i wymagań.


Chcesz wiedzieć co nowego na ITtraining?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze informacje!

˟
Chcesz być na biężąco?
˟
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter.
Potwierdź subskrypcję klikając w link aktywacyjny przysłany na maila.